Smartwatch, který vás změní

Fitness hodinky o vás ví všechno a dokáží zcela změnit váš život. Dohlíží nad vašimi životními funkcemi a zvládnou motivovat i ty největší pecivály. Více pohybu prospěje každému a s chytrými fitness hodinkami zjistíte, že dokážete daleko víc, než si myslíte. Dokáží vyhecovat naprosto každého, i toho největšího pecivála.

Mít tak sparing-partnera nebo vlastního osobního trenéra, stýská si mnoho z nás a doufá, že individuální dohled by byl nejlepším pomocníkem na cestě za zdravým životním stylem a vytouženou štíhlostí. Ruku na srdce, většina dam chce být „šlank“ a muži zase nepohrdnou nějakým tím „nabušeným“ svalem.

smart-watch-821559_960_720

Upozorní, co je správně a co už ne

Donutit se hýbat a vytrvat přitom je tuze tvrdým oříškem pro více než 95% lidí. Chytré fitness hodinky ale umí udělat zázraky a přitom se chovat diskrétně. Inteligentní software, ovládaný dotykem, slouží k zobrazení SMART notifikací a naměřených fitness hodnot. Hodinky monitorují a vyhodnocují vaši celodenní aktivitu. Pohyb a klidové stavy, počet kroků, ušlou vzdálenost, spálené kalorie, tep, hladina stresu a kvalita spánku. Hodinky jsou takovým zdravotním hlídačem, který dokáže upozornit na přílišnou aktivitu i naprostou pasivitu.

Nemažou vám med kolem pusy

Fitness hodinky jsou rádcem, měřičem i kritikem. Vyhodnotí, jak plníte nastavené denní i týdenní cíle. Hodinky, které chválí a motivují, jsou fantastické v tom, že se záhy stanu vaším nejlepším přítelem. Jsou čestné, věrné a pravdomluvné. Nebudou vám lichotit, ani lhát. Řeknou narovinu, jak na tom se svou fyzickou kondicí jste. Jestli dostatečně jíte, spíte a odpočíváte, nebo potřebujete zvolnit, abyste zvládali stresové situace, kterým čelíte.

smart-watch-821557_960_720

Vy je ještě nemáte?

Ještě stále nejste majiteli hodinek, které jsou nejen trendy ozdobou, ale mají i informační, vzdělávací a medicínský charakter? V nejlepším slova smyslu se okrádáte o maximum užitečných notifikací, které vám mohou zlepšit kondici, zpříjemnit a možná i zachránit život.

Smart watch MY1 – elegantní hodinky klasického vzhledu, mající slot na microSIM a microSD kartu a lze je připojit k mobilnímu telefonu přes bluetooth. Z hodinek lze přímo telefonovat, psát a posílat SMS + veškeré notifikace ze sociálních sítí a aplikací (Facebook, Messenger, WhatsApp, apod.). Kromě všech fitness servisů disponují i aplikací Sedentary reminder, která vás při dlouhém sezení upozorní, abyste se šli protáhnout nebo projít. Hodinky navíc obsahují i alarm proti krádeži mobilního telefonu. Ten funguje na principu, že pokud dojde k odpojení hodinek od mobilního telefonu na vzdálenost větší než 10 metrů, dojde k spuštění alarmu na hodinkách.

Luxusní Smartwach hodinky DT19 – luxusní hodinky, které nevyužívají aplikace, ale fungují na bluetooth připojení. Jsou designově originální a kromě svých fitness funkcí, oslní i v té nejvyšší společnosti.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

EXTRA SERVICES - mezinárodní franchisová síť poskytovatelů stěhování, vyklízení, úklidů a řemesel