Recept na FAJN Valentýna

Svátek sv. Valentýna tvrdě šlape na paty prvomájovému polibku. Přestože bývá únorové vyznání vnímáno jako marketingový tah a obchodní tahák, zhruba polovina Čechů na výzvu „pojďme si dokázat, že se máme rádi“ slyší a plánuje si se svým protějškem udělat hezký den.

Slavit Valentýna v praxi znamená vyslovit dvě kouzelná slovíčka „miluji tě“, zajít si na dobrou večeři a obdarovat se. Jako dárek obstojí láhev dobrého vína, bonboniéra plná lahodných pralinek, kytice růží nebo malá pozornost pro radost.

Aby se Valentýn nestal rutinou a netratil kouzlo okamžiku, je třeba podnítit kreativitu a vymyslet něco, co partnera ohromí a oslní. Univerzální recept na fajn zážitek neexistuje, přesto je možné inspirovat se.

valentines-day-3107054_1920 (2)

Chcete mít něco extra? Neváhejte se obrátit na profesionály. Existuje množství agentur, které se na přípravu dne lásky specializují. Připraví vám program od A do ZET, obvykle s ubytováním, gurmánským zážitkem, wellness zážitkem, degustací a nějakým pikantním, často erotickým překvapením. Pakliže si vystačíte s vlastní fantazií a zvládnete si vše nalajnovat ve vlastní režii, je to bonus pro vás. Nejenže si splníte vlastní sny, ale určitě i ušetříte.

Valentýnský den by měl být pořádnou „jízdou“. Vyrazte za hranice všedních dnů a odeberte se tam, kam obvykle nechodíte. Romantická procházka s výhledem na panoramata na vrcholcích hor nebo naopak hry světel a stínů v údolí řek, chutný svařáček na zahřátí a vaječný koňak na doplnění energie, valentýnské menu v útulných restauracích, odpolední sauna s whirlpoolkou, párová stimulační masáž na uvolnění, návštěva opery, muzea, vernisáže či koncertu, odebrání se do soukromí a večer plný vášně s dárečkem pod postelí.

Co všechno se dá najít pod postelí? Fantazii se meze nekladou. Může tam být nový domácí mazlíček (pejsek, či kočička), erotická pomůcka pro pobavení, voucher na dovolenou nebo vstupenku na éru „spolu a navždy“. Není romantičtějšího okamžiku, než v tento slavnostní podvečer. Dodejte si odvahu a požádejte o ruku toho, koho nejvíce milujete!

roses-3700004_1920 (2)

Zásnubní prsten s dvojitým zirkonem – originální šperk, imitující diamanty, je pro žádost o ruku jako stvořený

Klasický zásnubáček – echt gold to sice není, ale co by to bylo za vdavky bez klasického prstenu se zlatavým lemem a blýskavým kamínkem uprostřed

Zásnubní prsten s extra kamenem z pískované chirurgické oceli – velmi módní luxusní prsten s monstrózním kamenem padne každé slečně

COOL zásnubní prsten – absolutní moderna pro všechny, kteří mají rádi věci, co jsou „IN“

Romantický prsten lásky – dokonalý šperk pro dokonalou ženu

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

EXTRA SERVICES - mezinárodní franchisová síť poskytovatelů stěhování, vyklízení, úklidů a řemesel