Rande s osudem, co vás čeká a nemine?

Kdo by nechtěl vědět, co hezkého ho v životě čeká? Takové lidi byste hledali jako jehlu v kupce sena. Většina osob se nebojí jít svému osudu naproti a využívají k tomu veškerá dostupná média. Od věštění z křišťálové koule počínaje, po taroty konče. Karty jsou prý zaručenou cestou k pravdě a sebepoznání.

Umí poradit, ukázat směr i varovat před nepřízní osudu. Věštění je rituál, který má soukromý charakter. Realizuje se mezi čtyřma očima vědmy a člověka, jemuž je osud odkrýván prostřednictvím tažených karet a rozhovoru, v němž klade otázky člověk, který si dává „rande s osudem“. V moderní době našly své místo i moderní technologie, kde je nápomocna telekomunikace.

new-age-242773_1920 (2)

Moderní mystika

Už nemusíte nikam chodit a svou budoucnost si můžete nechat vyložit i v pohodlí domova. Kartářky na telefonu jsou moderní fenomén. Prostřednictvím webových stránek lze objednat službu, která se specializuje na určité způsoby prezentace. Nejčastější volbou je výklad karet. Karty jsou oblíbené pro svou pestrost a schopnost promluvit beze slov naprosto o všem. Jejich výklad nemá hranice. Je možné na ně nahlížet z mnoha úhlů a klást bezpočet otázek.

Nic není tabu. Zdraví, rodina, kariéra, přátelství, ale i ryze osobní a intimní věci. Na to vše umí karty odpovědět a nic před nimi nezůstane zahaleno tajemstvím. Stačí zamíchat sadu znaků a sledovat analogii. Karty nikdy nevyjdou z módy. Mají v životě člověka i esoterice nezastupitelnou roli.

On-line věštírna je cestou, jak ve svém životě oddělit zrno od plev, jak si utříbit myšlenky a najít odpověď na svá životní dilema. Vyložení budoucnosti bývá zprostředkováno s respektem a pouze v takové míře, která je člověkem žádaná a je mu příjemná. Nikdo se tak nemusí bát, že se z úst vědmy dozví třeba datum, kdy zemře. Kartářka je jakýmsi polovičním psychologem, který dovede tápajícího člověka skleslého na duši pomyslně nakopnout a nadopovat optimismem tak, aby našel vytoužené štěstí.

acient-planet-1841699_1920 (2)

Aby vám on-line věštba klapla! Doplňky, které vám nesmí k této magické události chybět:

Pouzdra a kryty pro mobilní telefony

Bezpečnostní tvrzená skla

Transparentní kryty

Znamení zvěrokruhu- náramek z kůže a korálky

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

EXTRA SERVICES - mezinárodní franchisová síť poskytovatelů stěhování, vyklízení, úklidů a řemesel