Daisy ovládla přehlídková mola

Krásná dívka, která zatočila s předsudky. I když se narodila s postižením, stala se z ní malá „velká“ modelka, která dobývá svět a dodává odvahu všem, kteří musí žít s nějakým hendikepem. Per aspera ad astra, neboli přes překážky ke hvězdám.

Devítiletá Daisy May z britského Birminghamu to nemá v životě lehké. Narodila se s nevyvinutými lýtkovými kostmi a už jako batoleti jí lékaři museli amputovat obě nohy pod kolenem. Prognózy zněly hrozivě. Nebylo vůbec jisté, jestli bude dívka někdy chodit, i když pro ni byly vyhotoveny speciální protézy.

Nakonec to Daisy dokázala a naučila se pohybovat stejně obratně jako její vrstevníci. Rozhodla se nenechat nic náhodě, žít plnohodnotný život a plnit si své sny i cíle. Jedním z nich bylo i stát se modelkou. A to se devítileté dívce podařilo.

Dobývá francouzská mola

Daisy May prorazila na instagramu, nafotila několik módních kampaní a předvádí jako manekýna na přehlídkových molech. Protézy jí v tom vůbec nevadí. Překážky jí nekladnou ani samotní módní návrháři, kteří obvykle bývají ve výběru modelek hodně nároční. V rámci prestižního pařížského týdne módy předváděla na přehlídce dětského oblečení značky Lulu et Gigi uvnitř Eiffelovy věže.

Mladá slečna je vzorem a inspirací pro všechny, kdo chtějí v životě něčeho dosáhnout, mají nízké sebevědomí nebo trpí nějakou objektivní obstrukcí, skrze kterou se cíl jeví jako těžko dosažitelný. Daisy je zdrojem optimismu a vnitřní síly nejen pro celé své okolí, ale pro celý svět. Andělské stvoření v reálném světě má našlápnuto v kariéře.

9-letnia-daisy-may-demetre-bez-nog-na-pokazach-528984-GALLERY_600

/foto: FOT. GETTY IMAGES, FOT.FORUM/

 

Aby krásné dívky a slečny byly ještě krásnější:

Řetízek s přívěskem motýlka – Decentní šperk, ideální pro každou mladou slečnu, je symbolem naděje a nevinnosti. Bižuterní kov je projevem tvůrčí kreativity v barevnosti i zdobnosti. Doplněk se hodí ke každé příležitosti.

Řetízek s přívěskem kočičky – Hravá ozdoba krku, imitující kočku, je nádherným dívčím doplňkem, který je dostupný v pěti barevných provedeních a kombinacích. Povrchová úprava zaručí dlouhodobý lesk.

3D náhrdelník s přívěskem kytary – 3D kytara na kožené šňůrce je stylovou ozdobou mladých popových nebo rockových star. Šperk má trendy design, originální pojetí a dlouhou životnost.

Řetízek s přívěskem vážky – jemný šperk pro jemnou dívku. Velmi osobitý a barevně sladěný přívěsek se stane oblíbeným šmukem své majitelky.

Řetízek s přívěskem páva – imitace pýcha všechno ptactva, znázorněná pomocí masivního zirkonu v kombinaci se stříbrným okovím. Velmi vizuálně působivý kousek.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

EXTRA SERVICES - mezinárodní franchisová síť poskytovatelů stěhování, vyklízení, úklidů a řemesel