COOL dárky pro pořádný CHLAPY

Vánoční dárky pro muže. Jaké vybrat? Kde je pořídit? Mnohdy zapeklitá otázka, která dokáže potrápit nejednoho Ježíška. Není žádným tajemstvím, že pro pány se vybírá těžce, a tak se často stává, že to skončí u pyžama, ponožek nebo flašky něčeho ostřejšího.

Pánové by přitom překvapení brali. Čím větší vzrůšo, tím ve finále lepší. Na to ale ženy příliš neslyší, a tak jejich vrcholem zůstává permanentka do posilovny, členství v golfovém klubu nebo poukaz na masáž či pedikúru. Muži ale touží po zážitku.

Čím opravdu potěšit muže? Jednoznačně úletem. Pošlete ho za hranice všedních ní, kde se vyřádí a vrátí se vám jako vděčný, ochočený beránek. Seskok padákem, projížďka v bojovém vozidle nebo kurz speleologie jsou zažitými osvědčenými praktikami. Nebudou ale působit jako novum a nikomu se z nich nepodlomí kolena.

pair-596092_1920 (2)

Revolučním zážitkem pro letošní sezónu jsou takzvané „únikové hry“. Že jste o nich neslyšeli? Jedná se o průsečík mezi sci-fi, virtuální realitou a lidskou schopností odhalit šifry, indicie a zorientovat se v daném prostoru. Vyřešit série hádanek, které tvoří děj v autentickém prostředí příběhu, jehož se stanete hlavním hrdinou.

Únikové hry mají různorodé scénáře a jsou plné vzrušení, dobrodružství a emocí. Žádný chlap neodolá příležitosti pátrat, rozhodovat se ve vteřině, bojovat a myslet u toho. Nedílnou součástí většiny dramaturgií je strašidelný podtext plný nevyřešených záhad. Každého pána tvorstva tohle bude bavit!

Stát se na chvíli upírem, jít po stopách Casanovy nebo se snažit přežít v džungli bude velmi zajímavým a poučným zážitkem. Spolu s autentickými kulisami a fiktivními postavami v lidském podání se může každý okamžik proměnit v kontaktní thriller, kterému dáte grády a určíte si, kam až chcete zajít. Zažít to jednou rozhodně nestačí!

Pokud jsme vás nepřesvědčili a radši zůstanete u osvědčených praktik, proti gustu žádný dišputát. Vyberte takové dárky, které budou trendy a chlapům se z nich rozsvítí oči. Ježíšek totiž letos nakupuje na SMARTUJ:

people-2589048_1920 (2)

Prsten s lebkou a symbolem svobodných zednářů - extra šperk pro pánskou ruku. Tohle nosí extra frajeři

Prsten templářšký kříž – ikona rytířského řádu, která je známkou ryzího charakteru. Hodí se pro muže s velkým srdcem

Prsten z chirurgické oceli F**k You – šperk pro lidi s nadhledem, kteří mají rádi svobodu mysli a nechtějí se vázat na autority

Náramek z kůže s korálky a okem – náramek, který otevře cestu ke každé lidské duši. Je symbolem přátelství a komunikace

Náramek z kůže s korálky a medailonem Jin-Jang – svět není černobílý. Jednou jste nahoře, podruhé dole, ale důležité je najít bilanční rovnováhu

Náramek ve tvaru kobry ze silikonu – doplněk, který je známkou síly a odvahy. Pro všechny, kteří mají styl

Náhrdelník Scull s křídly – řetízek se symbolem, který je vlastním všem frajerům a motorkářům. Nenechá nikoho na pochybám, kdo je tady borcem

Náhrdelník Dravá orlice – extra třída ozdob pro tvrdý chlapy, kteří se nebojí nikoho a ničeho

Náhrdelník s přívěskem Pharaonského psa – krásný šperk pro milovníky historie. Darujte sen o starověkém Egyptě

Kožený řetízek s přívěskem nábojnice – šperk pro všechny, kdo na to mají!

christmas-present-2178635_1920 (2)

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

EXTRA SERVICES - mezinárodní franchisová síť poskytovatelů stěhování, vyklízení, úklidů a řemesel