Česká Femme Fatale: legendární Brejchová

Česká bohyně, které by ležel svět na nohou a jistojistě by dobyla Hollywood, zatímco ona ale zůstala za zdmi železné opony a svůj talent mohla naplno uplatnit pouze v „socialistickém“ rybníčku. Řeč je o krasavici, které se přezdívalo „česká Bardotka“ a letos oslavila své 80té narozeniny.

Jana Brejchová byla zamlada jedinečná krasavice. Vyčnívala mezi vrstevnicemi a posléze i mezi hereckými kolegyněmi. Byla úchvatná nejen svým zjevem, ale i svou inteligencí. Už v šestnácti letech šla z role do role a přestože neměla herecké vzdělání, dostávala ceny na festivalech a všichni ji vnímali jako sexsymbol a novou hereckou STAR.

bard1bard.2

Točila v Německu, Rakousku a Maďarsku a objevovala se na titulkách zahraničních časopisů. Uhrančivé velké oči, blond vlasy, osobnostní aura. Tohle vše z ní udělalo hereckou legendu, která si mohla své role vybírat. Zůstat za hranicemi Československa natrvalo ale nechtěla. Doma byla uctívaná a žádaná.

Milovali ji všichni. Diváci, kolegové, přátelé i partneři. Prvním z nich byl režisér Miloš Forman, potom německý herec Ulrich Thein, do třetice herec Vlastimil Brodský, čtvrtým životním partnerem byl herec Jaromír Hanzlík a pětici uzavírá herec Jiří Zahajský.

Nejkrásnější a nejobsazovanější herečka své doby byla, bude a je inspirací pro všechny ženy, které mají ambice něco dokázat. Brejchová se stala femme fatale evropského formátu. Podtrhnout svou krásu, ladnost a vznešenost mohla skrze desítky filmových i divadelních rolí.

Chcete se rovněž stát neodolatelnou? Ozdobte svou tvář, dekolt, uši i ruce jako pravá hvězda.

bard4

Souprava šperků z rhodiované bižuterie s velkým zirkonem - masivní zirkon v trojité porci: přívěsek v dekoltu i jako náušnice. S touto sadou ve variaci barev budete, dámy, nepřehlédnutelné!

Plesový set náušnic a náhrdelníku se zirkony a perlami – luxusní a elegantní souprava, která nikdy nevyjde z módy. Perly se hodí pro každou příležitost.

Třpytivý set náušnic a náhrdelníku se zirkony - klasická sada na plesy, svatby a jiné společenské události. Tento kousek musí ve šperkovnici každá žena mít

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

EXTRA SERVICES - mezinárodní franchisová síť poskytovatelů stěhování, vyklízení, úklidů a řemesel